A A A Wysoki kontrast

Sieć wodociągowa w ul. Głowackiego oraz w ul. Staromiejskiej

W 2019 r. PPK Sp. z o.o. wykonała inwestycję wymiany sieci wodociągowej w ul. Głowackiego o długości 900 mb wraz z przyłączami do nieruchomości (54 przyłącza).  Przedsięwzięcie realizowane było systemem gospodarczym i w całości sfinansowane ze środków własnych Spółki. Wymieniono starą i bardzo awaryjną żeliwną sieć wodociągową ø80 mm na nową sieć wodociągową PE ø110 mm.

W grudniu 2019 r. rozpoczęta została także przebudowa sieci wodociągowej w ul. Staromiejskiej, polegająca na likwidacji istniejącej żeliwnej sieci wodociągowej i istniejących przyłączy oraz na budowie nowych przyłączy i ich przełączeniu do sieci wodociągowej PE ø110 mm.  Prace obejmują swoim zakresem:

  1. likwidację żeliwnej sieci wodociągowej - o długości ok. 750 mb,
  2. likwidację przyłączy - ok. 23 szt.,
  3. wykonanie nowych przyłączy PE ø32 mm - ok. 23szt.
  4. przełączenie nieruchomości do istniejącej sieci PE ø110 mm   

Zadanie to jest realizowane we współpracy z Starostwem Powiatowym w Pyrzycach, które modernizuje nawierzchnię w ulicy Staromiejskiej. Dotychczas wykonany został pierwszy etap zadania od skrzyżowania z ul. Warszawską do skrzyżowania z ul. Polną o długości 250 mb. Drugi etap obejmujący prace do skrzyżowania z ul. Poznańską będzie realizowany po podjęciu przez Starostwo Powiatowe modernizacji nawierzchni tej części ulicy. Inwestycja realizowana jest systemem gospodarczym i w całości finansowana ze środków własnych Spółki.

ul. Staromiejska

ul. Głowackiego

 

 

 

Cmentarz komunalny
Zakład pogrzebowy
Segregacja odpadów
Zakład Wodociągów i Kanalizacji
Wywóz nieczystości

Kontakt

Pyrzyckie Przedsiębiorstwo Komunalne Spółka z o.o.

ul. Kościuszki 26

74-200 Pyrzyce

tel. 91 579 19 60, fax. 91 570 12 25

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.